• Biznese/Prona Industriale
 • Lloji i pronës
 • 17.3

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: OBA-RSA-ABA119
 • Biznese/Prona Industriale
 • Lloji i pronës
 • 17.3

Përshkrim

 • Vendodhja:

Prona njesi sherbimi ndodhet ne katin perdhe te pallatit dhjete katesh, ne rrugen Vasil Pecuke, Lagjia Kastrit, Fier .

 • Zona ka një ndërthurje objektesh kryesisht individuale banimi 1-3 katshe dhe pallate të reja 8-12 katëshe

 

 • Pershkrimi:

Prona disponon certifikate pronesi me siperfaqe totale prej 17.3 m2.

 • Eshte e pershtatshme dhe mund te zhvillohet ne fusha te ndryshme

 

Adresa

 • Qyteti Fier

Detajet

Përditësuar në: September 26, 2023 at 9:34 am
 • ID e prones: OBA-RSA-ABA119
 • Çmimi: €18,000
 • Madhësia e pronës: 17.3 m²
 • Lloji i pronës: Biznese/Prona Industriale

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Grupi OTP filloi aktivitetin e tij në vitin 1949 kur OTP Bank u themelua si një bankë kursimi dhe tregtare e shtetit, e cila ofronte depozita me pakicë dhe kredi. OTP është shkurtimi i Országoz Takarék Pénztár në gjuhën hungareze, ose Banka Kombëtare e Kursimeve në shqip.

OTP Group ofron zgjidhje financiare me kualitet të lartë për të përmbushur nevojat e pothuajse 18 milionë klientëve nëpërmjet gati 1,500 degëve, rrjetit të saj të agjentëve dhe kanaleve elektronike më të fundit.

Lloji i pronave

Abonohu në buletinin tonë

Rregjistrohuni për të marrë të rejat më të fundit në lidhje me portofolin e pronave të OTP Bank.

© Copyright 2024