Agriculture land 1,568 M2, Lushnje

 • €24,000
 • Tokë/Ullishte
 • Lloji i pronës

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: OBA-RSA-ABA140
 • Tokë/Ullishte
 • Lloji i pronës

Përshkrim

 • Vendodhja:

Prona është një tokë arë me sipërfaqe 1,568 m2 e ndodhur në fshatin Dushk, Lushnje

 • Prona është e vendosur në një nga zonat periferike të qytetit të Lushnjes, buzë rrugës nacionale që lidh Shqipërinë e mesme me zonën jug-perëndimore të vendit (në superstradën Rrogozhinë-Lushnje).

 

 • Pershkrimi:

Prona disponon certifikate pronesi me siperfaqe totale prej 1,568 m2.

 • Eshte e pershtatshme per bujqesi dhe mund te zhvillohet ne fusha te ndryshme

 

 

 

Adresa

 • Qyteti Lushnjë

Detajet

Përditësuar në: September 26, 2023 at 9:25 am
 • ID e prones: OBA-RSA-ABA140
 • Çmimi: €24,000
 • Sipërfaqja e Tokës: 1568 m²
 • Lloji i pronës: Tokë/Ullishte

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Grupi OTP filloi aktivitetin e tij në vitin 1949 kur OTP Bank u themelua si një bankë kursimi dhe tregtare e shtetit, e cila ofronte depozita me pakicë dhe kredi. OTP është shkurtimi i Országoz Takarék Pénztár në gjuhën hungareze, ose Banka Kombëtare e Kursimeve në shqip.

OTP Group ofron zgjidhje financiare me kualitet të lartë për të përmbushur nevojat e pothuajse 18 milionë klientëve nëpërmjet gati 1,500 degëve, rrjetit të saj të agjentëve dhe kanaleve elektronike më të fundit.

Lloji i pronave

Abonohu në buletinin tonë

Rregjistrohuni për të marrë të rejat më të fundit në lidhje me portofolin e pronave të OTP Bank.

© Copyright 2024