Truall edhe ndertese me sip 532 m2, në Krujë.

  • €25,000

Përshkrim

“Vendodhja: Prona eshte nje godine sherbimi nje kateshe, eshte e pozicionuar ne rrugen Barun, Kruje. Zona ka një ndërthurje objektesh kryesisht të ulta individuale banimi 1-3 katshe, pak pallate ekzistuese të ndërtuara pas viteve ’90 Pershkrimi: Prona disponon certifikate pronesi me siperfaqe truall prej 532 m2 dhe ndertese prej 532 m2. Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme bisnesi. Cmimi i shitjes 25,000 EUR”

Adresa

  • Adresa Rruga Barun, Krujë

Detajet

Përditësuar në: November 24, 2023 at 9:23 am
  • Çmimi: €25,000
  • Sipërfaqja e Tokës: 532 m²

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Grupi OTP filloi aktivitetin e tij në vitin 1949 kur OTP Bank u themelua si një bankë kursimi dhe tregtare e shtetit, e cila ofronte depozita me pakicë dhe kredi. OTP është shkurtimi i Országoz Takarék Pénztár në gjuhën hungareze, ose Banka Kombëtare e Kursimeve në shqip.

OTP Group ofron zgjidhje financiare me kualitet të lartë për të përmbushur nevojat e pothuajse 18 milionë klientëve nëpërmjet gati 1,500 degëve, rrjetit të saj të agjentëve dhe kanaleve elektronike më të fundit.

Lloji i pronave

Abonohu në buletinin tonë

Rregjistrohuni për të marrë të rejat më të fundit në lidhje me portofolin e pronave të OTP Bank.

© Copyright 2024