Apartament me sip 88.17 m2, në rrugen Vasil Pecuke në lagjen Kastriot, Fier

 • €70,000
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 88.17

Vështrim i përgjithshëm

 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 88.17

Përshkrim

Vendodhja: Prona apartament, eshte e pozicionuar ne kati e nente te nje pallati dhjete katesh, ne rrugen Vasil Pecuke ne lagjen Kastriot, Fier.
Zona ka një ndërthurje objektesh kryesisht individuale banimi 1-3 katshe dhe pallate të reja 8-12 katëshePershkrimi:Prona disponon certifikate pronesi me siperfaqe totale prej 88.17 m2.
Eshte e pershtatshme per banim.

Cmimi i shitjes 70,000 EUR

Adresa

 • Adresa Rruga Vasil Pecuke, lagja Kastriot
 • Qyteti Fier

Detajet

Përditësuar në: May 13, 2024 at 3:25 pm
 • Çmimi: €70,000
 • Madhësia e pronës: 88.17 m²
 • Lloji i pronës: Apartamente

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Grupi OTP filloi aktivitetin e tij në vitin 1949 kur OTP Bank u themelua si një bankë kursimi dhe tregtare e shtetit, e cila ofronte depozita me pakicë dhe kredi. OTP është shkurtimi i Országoz Takarék Pénztár në gjuhën hungareze, ose Banka Kombëtare e Kursimeve në shqip.

OTP Group ofron zgjidhje financiare me kualitet të lartë për të përmbushur nevojat e pothuajse 18 milionë klientëve nëpërmjet gati 1,500 degëve, rrjetit të saj të agjentëve dhe kanaleve elektronike më të fundit.

Lloji i pronave

Abonohu në buletinin tonë

Rregjistrohuni për të marrë të rejat më të fundit në lidhje me portofolin e pronave të OTP Bank.

© Copyright 2024