Land 198 M2, building 198 M2, Lushnje

 • €72,000
 • Biznese/Prona Industriale
 • Lloji i pronës
 • 198

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: OBA-RSA-ABA81
 • Biznese/Prona Industriale
 • Lloji i pronës
 • 198

Përshkrim

 • Vendodhja:

Prona është një truall me sipërfaqe 198 m² dhe ndërtesë dy katëshe me sipërfaqe 198m² në rrugën “Vath Korreshi”, Lagjia “Skënder Libohova”, Lushnje

 • Zona ka një ndërthurje objektesh kryesisht të ulta individuale banimi 1- 3 katshe dhe pallate ekzistuese të ndërtuara pas viteve ’90 
 • Pershkrimi:

Prona disponon certifikate pronesi me siperfaqe truall me siperfaqe 198 m2 dhe ndertese dy kateshe me siperfaqe 198 m2.

 • Eshte e pershtatshme dhe mund te zhvillohet ne fusha te ndryshme

 

 

Adresa

 • Qyteti Lushnjë

Detajet

Përditësuar në: September 27, 2023 at 9:57 am
 • ID e prones: OBA-RSA-ABA81
 • Çmimi: €72,000
 • Madhësia e pronës: 198 m²
 • Lloji i pronës: Biznese/Prona Industriale

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Grupi OTP filloi aktivitetin e tij në vitin 1949 kur OTP Bank u themelua si një bankë kursimi dhe tregtare e shtetit, e cila ofronte depozita me pakicë dhe kredi. OTP është shkurtimi i Országoz Takarék Pénztár në gjuhën hungareze, ose Banka Kombëtare e Kursimeve në shqip.

OTP Group ofron zgjidhje financiare me kualitet të lartë për të përmbushur nevojat e pothuajse 18 milionë klientëve nëpërmjet gati 1,500 degëve, rrjetit të saj të agjentëve dhe kanaleve elektronike më të fundit.

Lloji i pronave

Abonohu në buletinin tonë

Rregjistrohuni për të marrë të rejat më të fundit në lidhje me portofolin e pronave të OTP Bank.

© Copyright 2024