Underground 124.51 M2, Elbasan

 • €40,000
 • Biznese/Prona Industriale
 • Lloji i pronës
 • 124,51

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: OBA-RSA-ABA102
 • Biznese/Prona Industriale
 • Lloji i pronës
 • 124,51

Përshkrim

 • Vendodhja:

Prona njesi sherbimi ndodhet ne katin minus 1 te pallatit tete katesh, ne lagjen Haxhies, Elbasan.

 • Zona ka një ndërthurje pallatesh ekzistuese 5-7 katësh, pallate ekzistuese dhe pallate të reja katëshe ndërtuar këto 10-15 vitet e fundit

 

 • Pershkrimi:

Prona disponon certifikate pronesi me siperfaqe totale prej 124.51 m2.

 • Eshte e pershtatshme dhe mund te zhvillohet ne fusha te ndryshme

 

 

Adresa

 • Qyteti Elbasan

Detajet

Përditësuar në: September 27, 2023 at 10:04 am
 • ID e prones: OBA-RSA-ABA102
 • Çmimi: €40,000
 • Madhësia e pronës: 124,51 m²
 • Lloji i pronës: Biznese/Prona Industriale

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Grupi OTP filloi aktivitetin e tij në vitin 1949 kur OTP Bank u themelua si një bankë kursimi dhe tregtare e shtetit, e cila ofronte depozita me pakicë dhe kredi. OTP është shkurtimi i Országoz Takarék Pénztár në gjuhën hungareze, ose Banka Kombëtare e Kursimeve në shqip.

OTP Group ofron zgjidhje financiare me kualitet të lartë për të përmbushur nevojat e pothuajse 18 milionë klientëve nëpërmjet gati 1,500 degëve, rrjetit të saj të agjentëve dhe kanaleve elektronike më të fundit.

Lloji i pronave

Abonohu në buletinin tonë

Rregjistrohuni për të marrë të rejat më të fundit në lidhje me portofolin e pronave të OTP Bank.

© Copyright 2024