Njesi 107.8 m2 Kruje (Kati 2)

 • €30,000
 • Biznese/Prona Industriale
 • Lloji i pronës
 • 107.8

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: OBA-RSA-040
 • Biznese/Prona Industriale
 • Lloji i pronës
 • 107.8

Përshkrim

Vendodhja

 • Prona eshte e vendosur 600 m nga Qendra e Qytetit te Krujes.
 • Njesia eshte e vendosur ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe.
 • Eshte e pershtatshme per zyra por edhe mund te perdoret edhe per ambjent banimi.

Pershkrimi:

 • Prona ka nje siperfaqe 107.8 m2.
 • Njesia eshte e shtuar me pllake, ka nje tualet dhe ka fasade xhami.
 • Ambjenti mund te transformohet lehtesisht ne apartament.

Adresa

 • Qyteti Krujë

Detajet

Përditësuar në: September 26, 2023 at 8:21 am
 • ID e prones: OBA-RSA-040
 • Çmimi: €30,000
 • Madhësia e pronës: 107.8 m²
 • Lloji i pronës: Biznese/Prona Industriale

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Grupi OTP filloi aktivitetin e tij në vitin 1949 kur OTP Bank u themelua si një bankë kursimi dhe tregtare e shtetit, e cila ofronte depozita me pakicë dhe kredi. OTP është shkurtimi i Országoz Takarék Pénztár në gjuhën hungareze, ose Banka Kombëtare e Kursimeve në shqip.

OTP Group ofron zgjidhje financiare me kualitet të lartë për të përmbushur nevojat e pothuajse 18 milionë klientëve nëpërmjet gati 1,500 degëve, rrjetit të saj të agjentëve dhe kanaleve elektronike më të fundit.

Lloji i pronave

Abonohu në buletinin tonë

Rregjistrohuni për të marrë të rejat më të fundit në lidhje me portofolin e pronave të OTP Bank.

© Copyright 2024