Njesi 106 m², kati -1, Lagje “Skender Libohova”, Lushnje

 • €40,000
lushnje
 • Biznese/Prona Industriale
 • Lloji i pronës
 • 106

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: OBA-RSA-060
 • Biznese/Prona Industriale
 • Lloji i pronës
 • 106

Përshkrim

Vendodhja:

 • Prona eshte e pozicionuara ne kati -1 te nje pallati 6-te katesh, ne Lagjen “Skender Libohova”, ne Lushnje.
 • Godina ne te cilen pozicionohet prona ndodhet prane qendres se qytetit te Lushnjes, me nje distance prej 300 metra nga bulevardi kryesor.
 • Zona ka infrastrukture te permiresuar, kryesisht me pallate, ndertesa banimi, ambjentet tregtare, te cila jane ndertuar ne vitet e fundit.

Pershkrimi:

 • Prona ka nje siperfaqe totale prej 106 m² dhe ka strukture te rregullte.
 • Ambjenti ka funksionuar me pare si Bar-Kafe.
 • Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi.
 • Qyteti Lushnjë

Detajet

Përditësuar në: September 26, 2023 at 8:20 am
 • ID e prones: OBA-RSA-060
 • Çmimi: €40,000
 • Madhësia e pronës: 106 m²
 • Lloji i pronës: Biznese/Prona Industriale

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Grupi OTP filloi aktivitetin e tij në vitin 1949 kur OTP Bank u themelua si një bankë kursimi dhe tregtare e shtetit, e cila ofronte depozita me pakicë dhe kredi. OTP është shkurtimi i Országoz Takarék Pénztár në gjuhën hungareze, ose Banka Kombëtare e Kursimeve në shqip.

OTP Group ofron zgjidhje financiare me kualitet të lartë për të përmbushur nevojat e pothuajse 18 milionë klientëve nëpërmjet gati 1,500 degëve, rrjetit të saj të agjentëve dhe kanaleve elektronike më të fundit.

Lloji i pronave

Abonohu në buletinin tonë

Rregjistrohuni për të marrë të rejat më të fundit në lidhje me portofolin e pronave të OTP Bank.

© Copyright 2024