Land 350.7 M2 & Building 273 M2, Paper Elbasan

 • 305,7 €88,000
 • Biznese/Prona Industriale
 • Lloji i pronës
 • 273.1

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: OBA-RSA-ABA145
 • Biznese/Prona Industriale
 • Lloji i pronës
 • 273.1

Përshkrim

 • Vendodhja:

Prona ndodhet ne Paper,Elbasan ne rrugen nacionale Elbasan – Peqin , km 13, Njesia administrative PAPER.

 • Prona ndodhet shume prane rruges kryesore, rruges nacionale Elbasan – Peqin
 • Zona ka një ndërthurje parcelash toke arë, objektesh kryesisht të ulta individuale banimi 1-3 katshe të ndërtuara pas viteve ’90. Inftastruktura e kësaj zonë është e plotë, pasi rruga kryesore nëpërmjet të cilës realizohet komunikimi në pronë është e shtruar me asfalt.
 • Pershkrimi:

Prona disponon certifikate pronesi me siperfaqe truall me sip 305.7 m2 dhe ndertese me sip 273.1 m2.

 • Eshte e pershtatshme per bar restorant si dhe mund te zhvillohet ne fusha te ndryshme

 

Adresa

 • Qyteti Elbasan

Detajet

Përditësuar në: September 27, 2023 at 9:58 am
 • ID e prones: OBA-RSA-ABA145
 • Çmimi: 305,7 €88,000
 • Madhësia e pronës: 273.1 m²
 • Lloji i pronës: Biznese/Prona Industriale

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Grupi OTP filloi aktivitetin e tij në vitin 1949 kur OTP Bank u themelua si një bankë kursimi dhe tregtare e shtetit, e cila ofronte depozita me pakicë dhe kredi. OTP është shkurtimi i Országoz Takarék Pénztár në gjuhën hungareze, ose Banka Kombëtare e Kursimeve në shqip.

OTP Group ofron zgjidhje financiare me kualitet të lartë për të përmbushur nevojat e pothuajse 18 milionë klientëve nëpërmjet gati 1,500 degëve, rrjetit të saj të agjentëve dhe kanaleve elektronike më të fundit.

Lloji i pronave

Abonohu në buletinin tonë

Rregjistrohuni për të marrë të rejat më të fundit në lidhje me portofolin e pronave të OTP Bank.

© Copyright 2024