Land 200 M2, building 83 M2, Fier

 • €55,000
 • Biznese/Prona Industriale
 • Lloji i pronës
 • 83

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: OBA-RSA-ABA76
 • Biznese/Prona Industriale
 • Lloji i pronës
 • 83

Përshkrim

 • Vendodhja:

Prona është një truall me sipërfaqe 200 m2 dhe ndërtesë dy katëshe mbi të me sipërfaqe të njollës ndërtimore 83.0 m², ndodhur në rrugën “Qamil Aliaj”, Lagjia “1 Maji”, Fier.

 • Zona ka një ndërthurje objektesh kryesisht të ulta individuale banimi 1-3 katshe të ndërtuara pas viteve ’90 dhe pak pallate ekzistuese 4-5 katëshe.
 • Pershkrimi:

Prona disponon certifikate pronesi me siperfaqe truall prej 200 m2 dhe ndertese dy kateshe prej 83 m2 .

 • Eshte e pershtatshme dhe mund te zhvillohet ne fusha te ndryshme

Adresa

 • Qyteti Fier

Detajet

Përditësuar në: September 27, 2023 at 9:57 am
 • ID e prones: OBA-RSA-ABA76
 • Çmimi: €55,000
 • Madhësia e pronës: 83 m²
 • Sipërfaqja e Tokës: 200 m²
 • Lloji i pronës: Biznese/Prona Industriale

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Grupi OTP filloi aktivitetin e tij në vitin 1949 kur OTP Bank u themelua si një bankë kursimi dhe tregtare e shtetit, e cila ofronte depozita me pakicë dhe kredi. OTP është shkurtimi i Országoz Takarék Pénztár në gjuhën hungareze, ose Banka Kombëtare e Kursimeve në shqip.

OTP Group ofron zgjidhje financiare me kualitet të lartë për të përmbushur nevojat e pothuajse 18 milionë klientëve nëpërmjet gati 1,500 degëve, rrjetit të saj të agjentëve dhe kanaleve elektronike më të fundit.

Lloji i pronave

Abonohu në buletinin tonë

Rregjistrohuni për të marrë të rejat më të fundit në lidhje me portofolin e pronave të OTP Bank.

© Copyright 2024