• Biznese/Prona Industriale
 • Lloji i pronës
 • 61

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: OBA-RSA-ABA124
 • Biznese/Prona Industriale
 • Lloji i pronës
 • 61

Përshkrim

 • Vendodhja:

Prona njesi sherbimi ndodhet ne katin perdhe te pallatit tete katesh, ne rrugen Don Bosko, Tirane.

 • Prona janë të vendosura në një nga zonat e reja të banimit të kryeqytetit e cila është zhvilluar me objekte 1-3 katëshe dhe pallate të reja 8-11 katëshe
 • Pershkrimi:

Prona disponon certifikate pronesi me siperfaqe totale prej 61 m2.

 • Eshte e pershtatshme dhe mund te zhvillohet ne fusha te ndryshme

 

 

Adresa

 • Qyteti Tiranë

Detajet

Përditësuar në: September 27, 2023 at 10:08 am
 • ID e prones: OBA-RSA-ABA124
 • Çmimi: €86,200
 • Madhësia e pronës: 61 m²
 • Lloji i pronës: Biznese/Prona Industriale

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Grupi OTP filloi aktivitetin e tij në vitin 1949 kur OTP Bank u themelua si një bankë kursimi dhe tregtare e shtetit, e cila ofronte depozita me pakicë dhe kredi. OTP është shkurtimi i Országoz Takarék Pénztár në gjuhën hungareze, ose Banka Kombëtare e Kursimeve në shqip.

OTP Group ofron zgjidhje financiare me kualitet të lartë për të përmbushur nevojat e pothuajse 18 milionë klientëve nëpërmjet gati 1,500 degëve, rrjetit të saj të agjentëve dhe kanaleve elektronike më të fundit.

Lloji i pronave

Abonohu në buletinin tonë

Rregjistrohuni për të marrë të rejat më të fundit në lidhje me portofolin e pronave të OTP Bank.

© Copyright 2024