• Biznese/Prona Industriale
 • Lloji i pronës
 • 52

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: OBA-RSA-ABA106
 • Biznese/Prona Industriale
 • Lloji i pronës
 • 52

Përshkrim

 • Vendodhja:

Prona njesi sherbimi, eshte e pozicionuar ne kati e perdhes te nje pallati 9 katesh, ne lagjen rrugen “Murat Terbaci”, Lungo Mare ne Vlore.

 • Prona është e vendosur në afërsi të njërës prej zonave turistike të qytetit të Vlorës, në zonën e Lungomares pranë të cilës ndodhen një sërë hotelesh dhe restorantesh

 

 • Pershkrimi:

Prona disponon certifikate pronesi me siperfaqe totale prej 52 m2.

 • Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme

 

Adresa

 • Qyteti Vlorë

Detajet

Përditësuar në: September 26, 2023 at 9:10 am
 • ID e prones: OBA-RSA-ABA106
 • Çmimi: €60,000
 • Madhësia e pronës: 52 m²
 • Lloji i pronës: Biznese/Prona Industriale

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Grupi OTP filloi aktivitetin e tij në vitin 1949 kur OTP Bank u themelua si një bankë kursimi dhe tregtare e shtetit, e cila ofronte depozita me pakicë dhe kredi. OTP është shkurtimi i Országoz Takarék Pénztár në gjuhën hungareze, ose Banka Kombëtare e Kursimeve në shqip.

OTP Group ofron zgjidhje financiare me kualitet të lartë për të përmbushur nevojat e pothuajse 18 milionë klientëve nëpërmjet gati 1,500 degëve, rrjetit të saj të agjentëve dhe kanaleve elektronike më të fundit.

Lloji i pronave

Abonohu në buletinin tonë

Rregjistrohuni për të marrë të rejat më të fundit në lidhje me portofolin e pronave të OTP Bank.

© Copyright 2024