Truall edhe ndertese me sip 28 m2, në Laprake, Tirane

 • €28,000
 • Biznese/Prona Industriale, Tokë/Ullishte
 • Lloji i pronës
 • 28

Vështrim i përgjithshëm

 • Biznese/Prona Industriale, Tokë/Ullishte
 • Lloji i pronës
 • 28

Përshkrim

Vendodhja: Prona eshte nje godine sherbimi nje kateshe, eshte e pozicionuar prane shkolles Ahmet Gashi, Laprake, Tirane.

Prona disponon certifikate pronesi me siperfaqe truall prej 28 m2 dhe ndertese prej 28 m2. Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme bisnesi.

Cmimi i shitjes 28,000 EUR

Adresa

 • Adresa Rruga Lord Bajron
 • Qyteti Tiranë

Detajet

Përditësuar në: April 22, 2024 at 12:53 pm
 • Çmimi: €28,000
 • Madhësia e pronës: 28 m²
 • Lloji i pronës: Biznese/Prona Industriale, Tokë/Ullishte

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Grupi OTP filloi aktivitetin e tij në vitin 1949 kur OTP Bank u themelua si një bankë kursimi dhe tregtare e shtetit, e cila ofronte depozita me pakicë dhe kredi. OTP është shkurtimi i Országoz Takarék Pénztár në gjuhën hungareze, ose Banka Kombëtare e Kursimeve në shqip.

OTP Group ofron zgjidhje financiare me kualitet të lartë për të përmbushur nevojat e pothuajse 18 milionë klientëve nëpërmjet gati 1,500 degëve, rrjetit të saj të agjentëve dhe kanaleve elektronike më të fundit.

Lloji i pronave

Abonohu në buletinin tonë

Rregjistrohuni për të marrë të rejat më të fundit në lidhje me portofolin e pronave të OTP Bank.

© Copyright 2024