Toke Are 10,990 m2 Gorre Kurbin (Laç)

 • €22,000
 • Tokë/Ullishte
 • Lloji i pronës
 • 10990

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: OBA-RSA-015
 • Tokë/Ullishte
 • Lloji i pronës
 • 10990

Përshkrim

Vendodhja:

 • Prona , Toke Are, eshte e vendosur ne fshatin Gorre, ne perendim te autostrades Fushkruje – Lac.
 • Prona lidhet me autostraden nga nje rruge e shtruar me kalldrem me gjatesi 1.4 km.

Pershkrimi:

 • Prona , Toke Are, ka konfiguracioni planimetrik të rregullt drejtkëndor me permasa 139 m x 79 m .
 • Prona eshte shume e pershtatshme per perdorim bujqesor por edhe per ndertimin e objekteve rezidencial.

Adresa

 • Qyteti Laç

Detajet

Përditësuar në: September 26, 2023 at 8:23 am
 • ID e prones: OBA-RSA-015
 • Çmimi: €22,000
 • Madhësia e pronës: 10990 m²
 • Sipërfaqja e Tokës: 10990 m²
 • Lloji i pronës: Tokë/Ullishte

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Grupi OTP filloi aktivitetin e tij në vitin 1949 kur OTP Bank u themelua si një bankë kursimi dhe tregtare e shtetit, e cila ofronte depozita me pakicë dhe kredi. OTP është shkurtimi i Országoz Takarék Pénztár në gjuhën hungareze, ose Banka Kombëtare e Kursimeve në shqip.

OTP Group ofron zgjidhje financiare me kualitet të lartë për të përmbushur nevojat e pothuajse 18 milionë klientëve nëpërmjet gati 1,500 degëve, rrjetit të saj të agjentëve dhe kanaleve elektronike më të fundit.

Lloji i pronave

Abonohu në buletinin tonë

Rregjistrohuni për të marrë të rejat më të fundit në lidhje me portofolin e pronave të OTP Bank.

© Copyright 2024