Njesi Biznesi 105.6 m² Elbasan

 • €74,000
 • Biznese/Prona Industriale
 • Lloji i pronës
 • 105.6

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: OBA-RSA-057
 • Biznese/Prona Industriale
 • Lloji i pronës
 • 105.6

Përshkrim

Vendodhja:

 • Prona njesi sherbimi, eshte e pozicionuar ne kati perdhe te nje pallati 9-te katesh, ne rrugen “Qemal Stafa” ne Elbasan.
 • Pallati ne te cilen ndodhet njesia eshte ne qender te qytetit te Elbasanit, me nje distance prej 300 metra nga sheshi kryesor i qytetit.
 • Zona ka infrastrukture te permiresuar, kryesisht me pallate, ndertesa banimi, ambjentet tregtare, te cila jane ndertuar ne vitet e fundit.

Pershkrimi:

 • Prona disponon certifikate pronesi me siperfaqe totale prej 105.6 m2.
 • Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. 

Adresa

 • Qyteti Elbasan

Detajet

Përditësuar në: September 26, 2023 at 8:19 am
 • ID e prones: OBA-RSA-057
 • Çmimi: €74,000
 • Madhësia e pronës: 105.6 m²
 • Lloji i pronës: Biznese/Prona Industriale

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Grupi OTP filloi aktivitetin e tij në vitin 1949 kur OTP Bank u themelua si një bankë kursimi dhe tregtare e shtetit, e cila ofronte depozita me pakicë dhe kredi. OTP është shkurtimi i Országoz Takarék Pénztár në gjuhën hungareze, ose Banka Kombëtare e Kursimeve në shqip.

OTP Group ofron zgjidhje financiare me kualitet të lartë për të përmbushur nevojat e pothuajse 18 milionë klientëve nëpërmjet gati 1,500 degëve, rrjetit të saj të agjentëve dhe kanaleve elektronike më të fundit.

Lloji i pronave

Abonohu në buletinin tonë

Rregjistrohuni për të marrë të rejat më të fundit në lidhje me portofolin e pronave të OTP Bank.

© Copyright 2024