Apartment 69.2 M2, Lezhe

 • €24,000
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 69.2

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: OBA-RSA-ABA51
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 69.2

Përshkrim

 • Vendodhja:

Prona apartament, eshte e pozicionuar ne kati e pare te nje pallati dhjete katesh, ne rrugen Skenderbeu, Lezhe.

 • Zona është e pozicionuar në afërsi të lumit Drin, në veri të qëndrës së Lezhës. Zona është e përbërë me godina individuale 1-2 kate

 

 • Pershkrimi:

Prona disponon certifikate pronesi me siperfaqe totale prej 69.2 m2.

 • Eshte e pershtatshme per banim

 

 

Adresa

 • Qyteti Lezhë

Detajet

Përditësuar në: September 26, 2023 at 9:18 am
 • ID e prones: OBA-RSA-ABA51
 • Çmimi: €24,000
 • Madhësia e pronës: 69.2 m²
 • Lloji i pronës: Apartamente

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Grupi OTP filloi aktivitetin e tij në vitin 1949 kur OTP Bank u themelua si një bankë kursimi dhe tregtare e shtetit, e cila ofronte depozita me pakicë dhe kredi. OTP është shkurtimi i Országoz Takarék Pénztár në gjuhën hungareze, ose Banka Kombëtare e Kursimeve në shqip.

OTP Group ofron zgjidhje financiare me kualitet të lartë për të përmbushur nevojat e pothuajse 18 milionë klientëve nëpërmjet gati 1,500 degëve, rrjetit të saj të agjentëve dhe kanaleve elektronike më të fundit.

Lloji i pronave

Abonohu në buletinin tonë

Rregjistrohuni për të marrë të rejat më të fundit në lidhje me portofolin e pronave të OTP Bank.

© Copyright 2024