Apartment 131 m² Gjirokaster

 • €26,000
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 131

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: OBA-RSA-ABA53
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 131

Përshkrim

 • Vendodhja:

Prona apartament, eshte e pozicionuar ne kati e tete dhe i fundit i pallatit, ne lagjien 18 Shtatori, Gjirokaster.

 • Zona ku ndodhet prona, vihet re një mix ndërtimes si objekte ekzistuese banimi 4-5 kate, shtëpi banimi 1-2 kate si dhe pallate të reja 9-10 kate,

 

 • Pershkrimi:

Prona disponon certifikate pronesi me siperfaqe totale prej 131 m2.

 • Eshte e pershtatshme per banim

Adresa

 • Qyteti Gjirokastër

Detajet

Përditësuar në: September 26, 2023 at 9:23 am
 • ID e prones: OBA-RSA-ABA53
 • Çmimi: €26,000
 • Madhësia e pronës: 131 m²
 • Lloji i pronës: Apartamente

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet
OTP Prona
 • OTP Prona

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Grupi OTP filloi aktivitetin e tij në vitin 1949 kur OTP Bank u themelua si një bankë kursimi dhe tregtare e shtetit, e cila ofronte depozita me pakicë dhe kredi. OTP është shkurtimi i Országoz Takarék Pénztár në gjuhën hungareze, ose Banka Kombëtare e Kursimeve në shqip.

OTP Group ofron zgjidhje financiare me kualitet të lartë për të përmbushur nevojat e pothuajse 18 milionë klientëve nëpërmjet gati 1,500 degëve, rrjetit të saj të agjentëve dhe kanaleve elektronike më të fundit.

Lloji i pronave

Abonohu në buletinin tonë

Rregjistrohuni për të marrë të rejat më të fundit në lidhje me portofolin e pronave të OTP Bank.

© Copyright 2024