Apartament 59 m2 Vlore

 • €14,500
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 59

Vështrim i përgjithshëm

 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 59

Përshkrim

 • Vendodhja:

Prona apartament, eshte e pozicionuar ne kati perdhe te nje pallati pese katesh, ne lagjen 1 Maj, Vlore.

 • Pershkrimi:

Prona disponon certifikate pronesi me siperfaqe totale prej 59 m2.

Brenda ne prone eshte vendosur kabina elektrike e zones nga OSSHE, e cila ze nje siperfaqe prej 30 m2.

Apartamenti ka siperfaqe neto 29 m2

Eshte e pershtatshme per banim dhe bisnes.

Cmimi 14,500 Euro

Adresa

 • Qyteti Vlorë

Detajet

Përditësuar në: July 4, 2024 at 7:55 am
 • Çmimi: €14,500
 • Madhësia e pronës: 59 m²
 • Lloji i pronës: Apartamente

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet
OTP Prona
 • OTP Prona

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Grupi OTP filloi aktivitetin e tij në vitin 1949 kur OTP Bank u themelua si një bankë kursimi dhe tregtare e shtetit, e cila ofronte depozita me pakicë dhe kredi. OTP është shkurtimi i Országoz Takarék Pénztár në gjuhën hungareze, ose Banka Kombëtare e Kursimeve në shqip.

OTP Group ofron zgjidhje financiare me kualitet të lartë për të përmbushur nevojat e pothuajse 18 milionë klientëve nëpërmjet gati 1,500 degëve, rrjetit të saj të agjentëve dhe kanaleve elektronike më të fundit.

Lloji i pronave

Abonohu në buletinin tonë

Rregjistrohuni për të marrë të rejat më të fundit në lidhje me portofolin e pronave të OTP Bank.

© Copyright 2024