Apartament 54.5m2 Vlore

 • €35,500
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 54.5

Vështrim i përgjithshëm

 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 54.5

Përshkrim

 • Vendodhja:

Prona apartament, eshte e pozicionuar ne kati perdhe te nje pallati pese katesh, ne rrugen Bashkimi, Vlore.

 • Pershkrimi:

Prona disponon certifikate pronesi me siperfaqe totale prej 54.5 m2.

 • Eshte e pershtatshme per banim

Cmimi 35,500 Euro

Adresa

 • Qyteti Vlorë

Detajet

Përditësuar në: July 4, 2024 at 7:55 am
 • Çmimi: €35,500
 • Madhësia e pronës: 54.5 m²
 • Lloji i pronës: Apartamente

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet
OTP Prona
 • OTP Prona

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Grupi OTP filloi aktivitetin e tij në vitin 1949 kur OTP Bank u themelua si një bankë kursimi dhe tregtare e shtetit, e cila ofronte depozita me pakicë dhe kredi. OTP është shkurtimi i Országoz Takarék Pénztár në gjuhën hungareze, ose Banka Kombëtare e Kursimeve në shqip.

OTP Group ofron zgjidhje financiare me kualitet të lartë për të përmbushur nevojat e pothuajse 18 milionë klientëve nëpërmjet gati 1,500 degëve, rrjetit të saj të agjentëve dhe kanaleve elektronike më të fundit.

Lloji i pronave

Abonohu në buletinin tonë

Rregjistrohuni për të marrë të rejat më të fundit në lidhje me portofolin e pronave të OTP Bank.

© Copyright 2024