Agriculture land 1,670 m2 Kavaje

  • €100,000
  • Tokë/Ullishte
  • Lloji i pronës

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: OBA-RSA-ABA146
  • Tokë/Ullishte
  • Lloji i pronës

Përshkrim

Vendodhja:

 

-Pasuritë pozicionohen në anën në perëndimore të rrugës “Taulantia”, rreth 350 m larg saj, rreth 300 m në veri lindje të “Spitalit Kavajë”, rreth 300 m në veri të rrugës “Qazim Karriqi”, në perëndim të “Parkut të Madh Kavajë”, si dhe rreth 1 km në vijë ajrore në anën veri-lindore të qendrës së qytetit të Kavajës, ku ndodhet sheshi “Demokracia”.

-Zona përreth është një zonë me infrastrukturë të rehabilitituar

 

Pershkrimi:

-Prona disponon certifikate pronesi me siperfaqe totale prej 1670 m2.

-Eshte e pershtatshme dhe mund te zhvillohet per ndertim ne fusha te ndryshme bisnesi.

Adresa

  • Qyteti Kavajë

Detajet

Përditësuar në: September 26, 2023 at 8:43 am
  • ID e prones: OBA-RSA-ABA146
  • Çmimi: €100,000
  • Sipërfaqja e Tokës: 1670 m²
  • Lloji i pronës: Tokë/Ullishte

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Grupi OTP filloi aktivitetin e tij në vitin 1949 kur OTP Bank u themelua si një bankë kursimi dhe tregtare e shtetit, e cila ofronte depozita me pakicë dhe kredi. OTP është shkurtimi i Országoz Takarék Pénztár në gjuhën hungareze, ose Banka Kombëtare e Kursimeve në shqip.

OTP Group ofron zgjidhje financiare me kualitet të lartë për të përmbushur nevojat e pothuajse 18 milionë klientëve nëpërmjet gati 1,500 degëve, rrjetit të saj të agjentëve dhe kanaleve elektronike më të fundit.

Lloji i pronave

Abonohu në buletinin tonë

Rregjistrohuni për të marrë të rejat më të fundit në lidhje me portofolin e pronave të OTP Bank.

© Copyright 2024